V50 Nóż ultrasoniczny

Niezastąpione narzędzie ultra soniczne do manualnego ciecia roznego rodzaju produktów cukierniczych o zróżnicowanej gęstości oraz strukturze. Powierzchnia cięcia pozostaje czysta i gladka bez względu na stopien skomplikowania produktu. Przy stosunkowo niskiej cenie jest doskonałym uzupełnieniem krajalnicy nożowej, ale również samodzielnym narzędziem pracy szczególnie w małych cukierniach i punktach sprzedaży

Nowa technologia zastosowana przy produkcji generatora ultradźwięków zapewnia niespotykaną dotąd stabilność i sprawność. Skutecznie poprawia wydajność i zmniejsza intensywność pracy. Nóż tnący wykony z tytanu, bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Dane techniczne:
Zasilanie 230V 50 / 60 Hz
Moc 50 W
Wymiary ostrza 210 x 30 x 2 mm
Materiał Tytan
Częstotliwość 28 KHz

Pobierz ofertę cenową
Nóż ultrasoniczny

Przykładowa kalkulacja leasingu

Rata miesięczna:

81.17 zł

Okres umowy:

48 miesięcy

Czynsz inicjalny:

20%

Powyższa kalkulacja ma charakter jedynie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie wniosku przez Klienta wraz z niezbędnymi dokumentami.

Gwarancja

Każda maszyna, która opuszcza nasz zakład produkcyjny objęta jest roczną gwarancją producenta.

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis oraz obsługę posprzedażową. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz natychmiastową reakcję działu serwisowego.

Finansowanie

Przedstawimy najkorzystniejsze formy finansowania dopasowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o szczegółach.

Montaż i szkolenie

Po zakupie przeprowadzamy montaż oraz szkolenie załogi z obsługi i konserwacji urządzenia.

Umów się na prezentację

Zachęcamy do przetestowania naszych maszyn.
Przyjedziemy do Ciebie z wybraną maszyną aby zaprezentować jej możliwości.

+48 604 935 499
+48 505 430 939 biuro@advpolska.pl